♥TeenagerWorld♥

::RPG nie do końca zwykłego świata nastolatków:: PRZYGOTUJCIE SIE DO GWIAZDKI! :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-08-29 19:28:36

Marina McDiamond

Jounin

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 1047
zdolność: Przewodnik dusz
data urodzenia: 26.09

Pomoc

To jest dział pomocy, innymi słowy tu wszystko objaśnię. Możecie zadawać tu pytania dotyczące forum, jednak najpierw radze przeczytać cały pierwszy post ;]

Zaczynajmy więc wyjaśnienia.

1.Forum to, to RPG. RPG to wirtualna zabawa, w której wcielamy się w inną osobę (wymyśloną przez nas), poznajemy innych ludzi (a właściwie postacie przez nich stworzone). Co tu mamy pisać? Jak? A no tak...

PRZYKŁAD:

*Marina po męczącym dniu wchodzi do sypialni i kładzie się na łózko*
- Mam dosyć...
*mówi cicho do siebie przecierając oczy.*

KONIEC PRZYKŁADU

Pomnę iż pisać można w pierwszej lub trzeciej osobie :]

Wplątujemy w to dialogi itp, itd. Dodajemy też opisy, żeby inni mogli sobie to wszystko wyobrazić. A pisać mamy tu hmm... wszystko- co robimy (a właściwie co robią nasze postacie), z kim rozmawiamy. Pisać też to, co mówimy do drugiej osoby, wszystko opisywać. To na serio fajna zabawa;)

2. Dział 'szkoła'.
Podzielony jest jakby na dwa podpunkty. Szkołę zwyczajną czyli taką do której sami na co dzień jesteśmy zmuszeni chodzić oraz taka która mieści się na terenie akademika. W pierwszej z nich poruszamy się sami. Piszemy pojedyncze posty zupełnie ze sobą nie powiązane. Gdzie jeden post to jedna lekcja. Chyba to jest w miarę zrozumiałe, co?
Druga ze szkół zaś to szkoła do której chodzą nasze postacie, gdyż są wyjątkowe. Mają różne ukryte zdolności które tu będziemy rozwijać. Lekcje w tej szkole będą wywieszane na tablicy. Obecność jest obowiązkowa, bo inaczej będzie wam trudno zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi.

3. Dział Centrum Handlowe i Miasto...
No tak, przecież młodzież musi robić gdzieś jakieś wypady. My, w akademiku również. Będziemy sobie grupkami chodzić do takiego miasta, albo do CH, i robić to, co się robi w takich miejscach (oczywiście tak naprawdę będziemy siedzieć zadkami na fotelach i klikać z innymi forumowiczami;]). Ale w wirtualu nasze postacie mogą świetnie sie w tym czasie bawić na jakimś koncercie rockowym albo czymś :]

4. Sypialnie
Te są dwuosobowe. Podczas zgłaszania się będziecie przydzielani do sypialni. Tak wiec nie możecie zacząć pisać póki nie przyjmę was i nie przydzielę do pokoju. mam nadzieję że się nie pogryziecie ;]

PRZYKŁAD TAKIEGO TOPIKU

Pokój nr 5

KONIEC PRZYKŁADU

5. Jeśli ktoś jeszcze czegoś nie kuma to proszę pisać :]


Chciej, ja blagam - chciej rozpalac serce
I krew kotlowac
Chciej, ja blagam - chciej byc moja droga
We snach mnie chowac.

Rachel McDiamond
http://i152.photobucket.com/albums/s163/klaudia-m2/teenagerworld/ray.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsst club wynajem autobusów Piła