♥TeenagerWorld♥

::RPG nie do końca zwykłego świata nastolatków:: PRZYGOTUJCIE SIE DO GWIAZDKI! :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-08-29 18:52:59

Marina McDiamond

Jounin

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 1047
zdolność: Przewodnik dusz
data urodzenia: 26.09

Stopnie

Na tym forum i w tej zabawie liczą sie również stopnie.
Nie zapominajmy jednak że wszyscy mieszkańcy akademika są nastolatkami 

♥Jest jeden Hokage, którego bezwzględnie należy słuchać. Ma on jednak tylko 18 lat i zachowuje sie jak każdy inny nastolatek.
W sumie to bohaterowie poznają go oficjalnie jako Hokage dopiero na pierwszym uroczystym zebraniu w Halu. On to ma największą wiedzę z wszystkich obecnych w akademiku. Mimo to nie jest to osoba przed którą należy sie kłaniać 

♥Następny rangą jest Młody sensei. Oni to będą was uczyć różnych technik przydatnych przy egzaminach. Są również w waszym wieku i nie wyróżniają sie spośród tłumu. Osoby wybrane na Młodych sensei są zazwyczaj bardzo sympatycznymi ludźmi i dobrymi przyjaciółmi.

Chunin jest odpowiedzialny za utrzymanie porządku w akademiku. Zostaje on wybrany z pośród całej społeczności. Chuninów może być kilku.

♥Starsi uczniowie lub też Junini to grupa uczniów akademii, która szerzy większy lub mniejszy postrach wśród reszty. Dobre wyszkoleni i zdolni. Ta grupa znana jest ze swojego talentu do transformacji. Zostają nimi tylko wybrani.

♥Ganin to ktoś na wzór ucznia który potrafi troszkę więcej. Odbył już jakieś treningi i zaliczył egzaminy.

♥Uczeń czyli każdy nowy w akademiku i akademii. Zielony i nie poinformowany niemal o niczym. Dopiero przybył się uczyć. Uczniowie powinni szczególnie uważać na starszych lubiących znęcać się nad słabszymi.

No to chyba na tyle. Mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi?


Chciej, ja blagam - chciej rozpalac serce
I krew kotlowac
Chciej, ja blagam - chciej byc moja droga
We snach mnie chowac.

Rachel McDiamond
http://i152.photobucket.com/albums/s163/klaudia-m2/teenagerworld/ray.jpg

Offline

 

#2 2007-08-29 18:56:04

Marina McDiamond

Jounin

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 1047
zdolność: Przewodnik dusz
data urodzenia: 26.09

Re: Stopnie

Z powyższego przypuszczam że nie każdy zrozumiał o co chodzi. Wiec może zacznę od początku.

Uczniowie akademii moją trzy stopnie zaawansowania i jedną rangę specjalną.

Najmłodsi stażem i nazywani żółtodziobami lub początkującymi są uczniowie, nie umieją jeszcze nic i dopiero zaczynają naukę w akademii.
Następnie są Ganini. Ich stopień zaawansowania jest tylko nieznacznie większy od tego który posiada uczeń. Zazwyczaj poziom Chakry, czyli energii rozmieszczonej po całym ciele pozwalającej na różne tricki i takie tam bajery, poziom Chakry u Ganina jest gdzieś w okolicach 1000 - 1200.
Po długiej i żmudnej nauce można zostać starszym uczniem. To najbardziej wyrafinowana z rang. Niestety nie każdy ma tę szansę. by zostać starszym uczniem trzeba sie mocno przykładać. Najczęściej starsi uczniowie sprowadzani są z innych akademii by pomagać w lekcjach w rolach poł-praktykantów na lekcjach ich żywiołów. Znaczy to, że nie prowadzą lekcji, uczą się normalnie, ale nauczyciele wykorzystują ich do demonstracji i pokazów technik. Niestety starsi uczniowie często czują się nie powstrzymani i żądzą w szkole.

A rangą specjalną jest Chunin. Są to uczniowie, Ganini lub starsi uczniowie uprzywilejowani. coś w stylu dyżurnego na dłuższą metę. Musza dopilnować by na terenie Akademii nie działo sie nic złego, a w razie potrzeby zgłosić to Hokage lub Sensei'owi.

Jeśli chodzi o nauczycieli to należą do nich Hokage i Młodzi Sensei.

Młodzi Sensei to moja nazwa a tak na prawdę to to po prostu Sensei. Uczą technik, teorii i przeprowadzają egzaminy w kalsie swojego żywiołu. By uczyć dwóch żywiołów musieli w przeszłości zdawać liczne fakultety z teorii danego profilu. Oni to najczęściej sprowadzaja sobie do pomocy starszych uczniów danego żywiou.

Hokage zaś to nic innego jak nauczyciwl wyższego stażu, lub jak kto woli po prostu dyrektor nauczajacy w danej klasie.

Teraz na pewno jest jaśniej to wytłumaczone, przynajmniej mam taka nadzieję :]


Chciej, ja blagam - chciej rozpalac serce
I krew kotlowac
Chciej, ja blagam - chciej byc moja droga
We snach mnie chowac.

Rachel McDiamond
http://i152.photobucket.com/albums/s163/klaudia-m2/teenagerworld/ray.jpg

Offline

 

#3 2007-08-29 18:57:13

Marina McDiamond

Jounin

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 1047
zdolność: Przewodnik dusz
data urodzenia: 26.09

Re: Stopnie

Zmiana rangi.



W związku z ym że nikomu się pewnie nie chce mozolnie uczyć w tej AKademii to wszyscy stają się chuninami.
Ranga ta zyskuje inny opis.
CHUNIN to uczeń potrafiący poprawnie korzystać ze swoich mocy, ale jednak nie umie jeszcze wszystkiego (a umie dużo)


Chciej, ja blagam - chciej rozpalac serce
I krew kotlowac
Chciej, ja blagam - chciej byc moja droga
We snach mnie chowac.

Rachel McDiamond
http://i152.photobucket.com/albums/s163/klaudia-m2/teenagerworld/ray.jpg

Offline

 

#4 2007-08-30 16:02:20

Nicolas McDiamond

Hokage

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 1298
zdolność: Reunion
data urodzenia: 7 stycznia

Re: Stopnie

Obowiązuje od teraz jeszcze jedna ranga. Pomiędz Juninem, a Sensei'em jest jedna jeszcze grupa.
Są to osoby zwane Sempai co nzaczy tyle co wyższy rangą. To osoby będące jak nazwa wskazuje dobrze wyszkolonymi Juninami, mającymi zadatki na zostanie nauczycielami.


Życie to śmiertelna choroba
na którą jesteśmy skazani
przez to, że się rodzimy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhttp://otoone.pl/page/10/ przewóz osób Piła torby papierowe z nadrukiem