♥TeenagerWorld♥

::RPG nie do końca zwykłego świata nastolatków:: PRZYGOTUJCIE SIE DO GWIAZDKI! :)


#1 2009-04-10 22:05:16

Sean Patric Simons

Sensei

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 324
zdolność: Wpływanie na uczucia innych
data urodzenia: 11 grudzień

Promenada

Pod koniec trasy to niemal biegł ciągnąc ją cały czas za sobą. Słońca nie było widać, a mimo to widomym było, że jeszcze nie zaszło, bo na powierzchni wody odbijały się jego słabe promienie. Woda delikatnie połyskiwała. Szum morza, dźwięk rozbijających się o taflę wody fal, zapach unoszący się w powietrzu... było piknie, mimo, że byłą zima. Promenada była nieco śliska, ale obsypana piaskiem dla zmniejszenia poślizgu butów. Barierka, przy której Simo się zatrzymał była lekko oszroniona. jego ciepły oddech tworzył w powietrzu obłoczki białej pary. Na plaży, zalegał zarówno piasek jak i śnieg co dodawało scenerii uroku. To dziwne, ale tu zawsze krajobraz był inny niż gdziekolwiek indziej. W budce ze słodyczami i lukrowanymi jabłkami ktoś puścił na cały głos kolędy. Lampki porozwieszane na lampach, praktycznie nad ich głowami mieniły się niczym kolorowe gwiazdy - chodź, zaraz zobaczysz - machnął ręką w jej stronę przywołując ją do siebie. Wszedł na dolny stopień barierki utrzymując równowagę i oparł się o jej górę wychylając się bardziej w stronę plaży jakby dawało mu to lepszą widoczność.


Nie wiedziałem nawet czym jest przyjaźń.
Nie było doskonale, ale dni mijały spokojnie.
Kiedy tak żyłem samotnie czasami miałem ochotę...
..nazwać samego siebie głupkiem.

Offline

 

#2 2009-04-10 22:29:21

Aoi Saint-Clair

Ganin

Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 204
zdolność: Zatrzymywanie czasu

Re: Promenada

-Pogieło Cię?! - spytała, podchodząc już do niego. Lekko się przy tym zasapała, poza tym bała się, że taki bieg może zaszkodzić dzidziusiowi.
W pierwszym momencie złapała się za brzuch, ale potem, gdy zdała sobie z tego sprawę przeniosła ręcę na boki.
Wdrapala się za nim i stanęła obok. Było jej trochę zimno, była wściekła, wiec jakoś uroki świata dookoła ją nie obchodziły.
Chociaż mimo wszystko musiała przyznać, że jest ładnie. Romantycznie.
-Wytłumaczysz mi wreszcie?


She´s a dancer on the glass, that´s broken like her past...
http://i97.photobucket.com/albums/l238/ChemiaSmierci/av-466.gif
With the music in her heart, she is breaking every ice...

Offline

 

#3 2009-04-10 22:43:07

Sean Patric Simons

Sensei

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 324
zdolność: Wpływanie na uczucia innych
data urodzenia: 11 grudzień

Re: Promenada

- Popatrz tylko - spojrzał na nią i wskazał ręką na niebo. nagle szary świat zalał promień czerwonego światła, które po chwili przeszło w niemalże fioletowe, a potem żółte. Simo nigdy nie wiedział jak to się dzieje, ale tej zimy naprawdę nad brzegiem morza, o zachodzie słońca, działy się cuda. Światło rozsypało się milionami promieni po zalegającym na plaży śniegu sprawiając, że kupki zamarzniętych opadów atmosferycznych zadawały się poruszać w rytm jakiejś dziwnej muzyki. Nad taflą wody błyszczały promienie rozszczepiając się w tęczową poświatę unoszącą się tuż nad powierzchnią fal, które jakby nagle robiły się wyższe niż poprzednio - Popatrz... - powiedział i spojrzał na wodę. Nabrał w usta powietrza i wydmuchnął je w stronę wody. Z jego ust uleciała jakby ciepła fala powietrza o różowo-przeźroczystej barwie zatrzymując się gdzieś w oddali, gdzie znikła z oczu, a w tym momencie ... Na promenadzie jak zawsze w ten dzień tygodnia o tej porze zbierało się mnóstwo ludzi. W sumie, gdyby Simo jej za sobą tak uparcie nie ciągnął to cały ten spektakl by oglądali zza pleców innych ludzi. ... nad taflą wody uniosły się czerwone i pomarańczowe światła, ni to od słońca ni to od lampek i zaczęły tańczyć niczym dwie wstążki puszczone na silny wiatr. W pewnej chwili wielka fala doleciała niemal do promenady i rozprysła się jak mgła, a jej delikatne, lśniące w zachodzącym słońcu krople opadły na wyciągnięte do przodu dłonie Sean'a. Może Aoi tego nie dostrzegła, ale spektakl trwał strasznie krótko, bo po chwili słońce skryło się za chmurami i zaszło. Może nie dostrzegła tego piękna jakie chciał jej pokazać chłopak, ale on się i tak cieszył, że ją tu przyprowadził. Ludzie nadal tłoczyli się na promenadzie pryz barierce. Jakby chcieli zobaczyć to raz jeszcze tego dnia. Całe widowisko natury, które zdarzyć się może tylko w tym miejscu oprawione było w dźwięki pięknych melodii świątecznych. Mówcie co chcecie, ale Sean naprawdę cieszył się że przyprowadził tu Aoi. Westchnął jakby z rozmarzeniem i spojrzał na wciąż mokre od wody dłonie. Co prawda było zimno, ale jakimś cudem woda była taka ciepła...
To, że akademia i całe to miasto wraz ze swoimi cudami jest pod władzą świata Henge sprawia, że można doświadczyć zmysłami tych cudów. Czy to nei jest piękne? A Sean odkrył to sam, i o dziwo tylko o n z całego akademika wie o tych spektaklach.


Nie wiedziałem nawet czym jest przyjaźń.
Nie było doskonale, ale dni mijały spokojnie.
Kiedy tak żyłem samotnie czasami miałem ochotę...
..nazwać samego siebie głupkiem.

Offline

 

#4 2009-05-02 19:38:12

Aoi Saint-Clair

Ganin

Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 204
zdolność: Zatrzymywanie czasu

Re: Promenada

Z zapartym tchem patrzyła na ten spektakl. To zadziwiające, że natura stworzyła tak cudowne widowisko! Jakoś odruchowo położyła ręce na swoim brzuchu żałując, że jej dziecko nie mogło tego widzieć. Chciała więc oddać mu chociaż uczucia - zachwyt, szczęście...Tak. To zdecydowanie najszczęśliwsza chwila od kilku ostatnich miesiecy. Była wdzieczna, że ją tu zabrał... Wcale nie musiał, a jednak pokazał jej tak piękne miejsce. Dużo to dla niej znaczyło.
-To naprawdę piękne! - powiedziała, uśmiechając się do niego lekko. Ludzie już odchodzili, ale ona nie chciała się stąd ruszać. Może dlatego, że lekko przymarzła do barierki? Była stanowczo zbyt lekko ubrana. Jednak nie chciała stąd iść.
-Właściwie.... - na usta cisnęły jej się tysiące pytań - Właściwie czemu mi to pokazałeś?


She´s a dancer on the glass, that´s broken like her past...
http://i97.photobucket.com/albums/l238/ChemiaSmierci/av-466.gif
With the music in her heart, she is breaking every ice...

Offline

 

#5 2009-05-02 19:48:04

Sean Patric Simons

Sensei

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 324
zdolność: Wpływanie na uczucia innych
data urodzenia: 11 grudzień

Re: Promenada

- Bo byłaś smutna - spojrzał na nią swoimi wielkimi, dziecięcymi oczami i uśmiechnął się. On zawsze umiał w jakiś sposób zaszufladkować nastrój innych, a dzięki swoim zdolnością wyczuwania nastroju, aury i atmosfery między ludzkiej mógł określić to możliwe, że nawet lepiej. Zawsze też uśmiechał się tak szczerze i naturalnie, bez względu na to co działo się wokół - Poza tym, chciałem ci to pokazać bo to piękne, czy musi być jakiś konkretny powód? - spytał i spojrzał na nią uważnie, a potem zdjął swoją kurtkę i nakrył nią jej ramiona. Co prawda on sam został teraz w bluzce i śmiesznym szaliku owiniętym wokół szyi, ale "złego diabli nie wezmą", nie? A Sean na sumieniu grzechy przeszłości miał. Może nawet był przyzwyczajony do zimna?


Nie wiedziałem nawet czym jest przyjaźń.
Nie było doskonale, ale dni mijały spokojnie.
Kiedy tak żyłem samotnie czasami miałem ochotę...
..nazwać samego siebie głupkiem.

Offline

 

#6 2009-05-02 19:55:54

Aoi Saint-Clair

Ganin

Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 204
zdolność: Zatrzymywanie czasu

Re: Promenada

-Zmęczona - po części skłamala, po części powiedziała prawdę - No i brakuje mi tańca, więc moze się wydawać, że jestem smutna.
Patrząc na jego szczery uśmiech w jej głowie rozegrała się prawdziwa walka. Powiedzieć mu, czy nie. Nie wiedziała co by wolał.
Nie chciała zwierzeniem sprawić, że poczuł by się odpowiedzialny za nią i dziecko i na siłę chciał się z nią związać, jedynie z obowiązku. Nie chciała tak skrzywdzić siebie i jego. Poza tym mogłby jej nie uwierzyć, co pociągnęłoby za sobą kolejne komplikacje. Ale chyba nie wypada mu powiedzieć, może chciałby poznać bobo....A bobo któregoś dnia zapyta o ojca!
-Będzie Ci zimno- zauważyła tylko, dosć trzeźwo, gdy oddawał jej swoją kurtkę.


She´s a dancer on the glass, that´s broken like her past...
http://i97.photobucket.com/albums/l238/ChemiaSmierci/av-466.gif
With the music in her heart, she is breaking every ice...

Offline

 

#7 2009-05-02 20:07:36

Sean Patric Simons

Sensei

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 324
zdolność: Wpływanie na uczucia innych
data urodzenia: 11 grudzień

Re: Promenada

Stanął naprzeciw niej i poprawił jej dokładniej kurtkę przez co przybliżył się do niej bardzo mocno. Spojrzał na nią - Mi nic nie będzie - odparł i przechylił lekko głowę na bok. Patrzył na nią nie odsuwając się ani na krok. Lekko otworzył usta jakby chciał coś jeszcze powiedzieć, ale zmienił zdanie. Jego oddech mogła poczuć na twarzy. jej, jak Simo chciałby ją teraz pocałować... ale co ona na to?


Nie wiedziałem nawet czym jest przyjaźń.
Nie było doskonale, ale dni mijały spokojnie.
Kiedy tak żyłem samotnie czasami miałem ochotę...
..nazwać samego siebie głupkiem.

Offline

 

#8 2009-05-02 20:17:04

Aoi Saint-Clair

Ganin

Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 204
zdolność: Zatrzymywanie czasu

Re: Promenada

-Przeziębisz się - stwierdziła. Była wdzięczna losowi za to, że potrafiła panować nad swoim głosem. Gdyby nie to, teraz na pewno by się trząsł.
Pocałunek znaczyłby dla Aoi bardzo, bardzo dużo, może nawet byłby takim motywem, żeby powiedzieć mu prawdę. Ale czy on chce ją usłyszeć?
Spuściła lekko głowę i westchnęła. Nie trzeba było wracać!


She´s a dancer on the glass, that´s broken like her past...
http://i97.photobucket.com/albums/l238/ChemiaSmierci/av-466.gif
With the music in her heart, she is breaking every ice...

Offline

 

#9 2009-05-02 20:28:32

Sean Patric Simons

Sensei

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 324
zdolność: Wpływanie na uczucia innych
data urodzenia: 11 grudzień

Re: Promenada

Przesunął lekko dłońmi po jej ramionach i jedną ręką delikatnie uniósł jej podbródek. Patrzył na nią wzrokiem małego, uroczego koteczka. Po chwili przybliżył swoją twarz do jej twarzy i patrzył na nią z tak bliskiej odległości - Tęskniłem za tobą - powiedział - nawet jeśli mnie nienawidziłaś - dodał po chwili nieco ciszej i nagle złączył ich usta. pocałował ją czule, a zarazem namiętnie. Podczas tego pocałunku poczuł coś, znowu, tak jak wtedy w hotelu...


Nie wiedziałem nawet czym jest przyjaźń.
Nie było doskonale, ale dni mijały spokojnie.
Kiedy tak żyłem samotnie czasami miałem ochotę...
..nazwać samego siebie głupkiem.

Offline

 

#10 2009-05-02 21:08:34

Aoi Saint-Clair

Ganin

Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 204
zdolność: Zatrzymywanie czasu

Re: Promenada

Przez chwilę odwzajemniała pocałunek, dając się ponieśc emocjom i radości! To było takie cudowne. Czekała na ten pocałunek, te oznakę czułości tyle czasu!
Jednak chwilę poźniej opamiętała się i odsunęła
-Nie powinieneś - stwierdziła, przygryzajac wargi. W jej oczach pojawiły się łzy - To bez sensu.


She´s a dancer on the glass, that´s broken like her past...
http://i97.photobucket.com/albums/l238/ChemiaSmierci/av-466.gif
With the music in her heart, she is breaking every ice...

Offline

 

#11 2009-05-02 21:15:20

Sean Patric Simons

Sensei

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 324
zdolność: Wpływanie na uczucia innych
data urodzenia: 11 grudzień

Re: Promenada

- dlaczego? - spytał patrząc na nią uważnie - masz kogoś? - już o to pytał i wiedział to, w sumie powiedziała, że nikogo nie ma, a nawet jeśli nie powiedziała, że ma to po co to ukrywać? Simo ją kochał, tak samo jak kochał wtedy, te parę miesięcy temu. a ona? - co w tym złego? bo ja w tym winy nie znajduję, a jeśli się mylę, oświeć mnie gdzie jest mój błąd - powiedział, a brzmiało to trochę jakby z Shakespeare'a wyciągnięte...


Nie wiedziałem nawet czym jest przyjaźń.
Nie było doskonale, ale dni mijały spokojnie.
Kiedy tak żyłem samotnie czasami miałem ochotę...
..nazwać samego siebie głupkiem.

Offline

 

#12 2009-05-02 21:31:24

Aoi Saint-Clair

Ganin

Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 204
zdolność: Zatrzymywanie czasu

Re: Promenada

Usiadła na ławce pod barierkami i wzięła głęboki oddech.
-Zapewne tego nie pamiętasz, ale...Byłeś pijany, ja też. I nie powinniśmy skończyctamtego wieczoru jak skończyliśmy. I nie, nie mam kogoś, nie mogłabym nawet mieć - patrzyła gdzieś w bok - Nie chciałabym być kłopotem - dodała, w znaczący sposób kładąc ręce na swoim brzuchu.


She´s a dancer on the glass, that´s broken like her past...
http://i97.photobucket.com/albums/l238/ChemiaSmierci/av-466.gif
With the music in her heart, she is breaking every ice...

Offline

 

#13 2009-05-03 19:41:39

Sean Patric Simons

Sensei

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 324
zdolność: Wpływanie na uczucia innych
data urodzenia: 11 grudzień

Re: Promenada

Simo tylko przechylił głowę na bok i lekko się uśmiechnął patrząc na nią z dozą czułości i uwielbienia. Wypuścił z ust powietrze, które o dziwo przybrało znów jakąś barwę, ni to czerwień, ni pomarańcz, i potoczyło dziewczynę niczym ciepła mgiełka. Podszedł nieco do niej i dotknął jej policzka wierzchem dłoni - Masz rację, w pewnym sensie. bo faktycznie tamten wieczór pamiętam jak przez mgłę... - przykucnął przed nią i powoli przesunął dłoń z jej policzka na ramię, z ramienia zaś zjechał nią po rękawie swojej kurtki, którą dziewczyna miał na ramionach, i położył dłoń na jej ręce - a czy jesteś dla mnie kłopotem?... nie ma takiej możliwości - powiedział patrząc to na nią to na jej brzuch. On już w hotelu miał te swoje dziwne wrażenia dotyczące wiadomych rzeczy. Czy ma rację? właśnie się przekonał.


Nie wiedziałem nawet czym jest przyjaźń.
Nie było doskonale, ale dni mijały spokojnie.
Kiedy tak żyłem samotnie czasami miałem ochotę...
..nazwać samego siebie głupkiem.

Offline

 

#14 2009-05-03 21:15:18

Aoi Saint-Clair

Ganin

Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 204
zdolność: Zatrzymywanie czasu

Re: Promenada

No cóż. On może mówić swoje, a ona i tak wie swoje. A przynajmniej myśli, że wie. Jest to powiem czlek tak twardogłowy, jak tylko się da.
-Nie mów tak, zawsze można to jakoś dogadać. Odwiedziny i tak dalej - stwierdziła. No cóż, trzeba jej przyznać słuszność - panowała nad sobą znakomicie i nie sposób było zobaczyć ile takie słowa ją kosztują. No trudno, dziewcze wmówiło sobie, że Simo to tak tylko dla zasady, a nie z jakichkolwiek cieplejszych uczuć i masz Ci babo placek - trzeba będzie wołem ją nakłaniać do zmiany zdania. Ale jak kocha, to nakłoni.
-Ja rozumiem, przecież żadne z nas tego nie chciało i nie planowało. Stało się.


She´s a dancer on the glass, that´s broken like her past...
http://i97.photobucket.com/albums/l238/ChemiaSmierci/av-466.gif
With the music in her heart, she is breaking every ice...

Offline

 

#15 2009-05-05 17:42:41

Sean Patric Simons

Sensei

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 324
zdolność: Wpływanie na uczucia innych
data urodzenia: 11 grudzień

Re: Promenada

- Planowało może nie.. ale ... - spojrzał na nią oczami biednego, kochanego, samotnego psiaka - czemu jesteś tak uparta i wcale nie słuchasz? - spytał po chwili milczenia spokojnym głosem lekko przechylając głowę na bok - chciej usłyszeć, a nie mów bzdur - uśmiechnął się lekko i spojrzał na jej brzuszek. Nagle zawiał tak cholernie ciepły wiatr, że można by pomyśleć, ze idzie wiosna, gdyby nie ten zalegający śnieg i ludzie poubierani w kurtki.


Nie wiedziałem nawet czym jest przyjaźń.
Nie było doskonale, ale dni mijały spokojnie.
Kiedy tak żyłem samotnie czasami miałem ochotę...
..nazwać samego siebie głupkiem.

Offline

 

#16 2009-05-05 18:25:06

Aoi Saint-Clair

Ganin

Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 204
zdolność: Zatrzymywanie czasu

Re: Promenada

-Dobrze, zacznę słuchac - powiedziała, mimowolnie się uśmiechając. No cóż, jego mina lekko rozpuściła jej lodowaty nastrój i najzwyczajniej w świecie wzruszyła. Teraz był po prostu słodki. Aż chciało się go przytulić
-I zechciałam usłyszeć, bzdur już mówić nie będę - dodała, odgarniajac włosy. Wiatr był pewnym wybawieniem, bo mimo kurtki Simo zamarzała. Ach! Wiosny!


She´s a dancer on the glass, that´s broken like her past...
http://i97.photobucket.com/albums/l238/ChemiaSmierci/av-466.gif
With the music in her heart, she is breaking every ice...

Offline

 

#17 2009-05-05 19:27:17

Sean Patric Simons

Sensei

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 324
zdolność: Wpływanie na uczucia innych
data urodzenia: 11 grudzień

Re: Promenada

Popatrzył chwilę na nią i trzymał dystans. jednak nagle zbliżył się do niej i najzwyczajniej w świecie przytulił ją do siebie. Przyłożył skroń do jej głowy i zamknął na chwilę oczy - więc nie mów już więcej takich rzeczy - poprosił cicho mając na myśli słowa z niedalekiej przeszłości. On chciał i jej i dziecka [jeśli takowe już jest, to on je kocha już teraz]. Sean pod tym względem był bardzo podobny do Nico. Obaj bardzo szybko przywiązywali się do osób które ich otaczają. Simo wypuścił z ust trochę powietrza i wykonał palcem wskazującym dość skomplikowany ruch czyniący jakby niewidzialny wzorek w przestrzeni. Nagle zrobiło się ciepło, jakby ktoś podkręcił ogrzewanie. Oszroniona barierka nagle zaczęła lśnić od wody, gdyż lód zaczął topnieć. ALE! Działo się tak tylko w pobliżu Simo. Taa... nauczyciel żywiołu powietrza, nie ma co :]


Nie wiedziałem nawet czym jest przyjaźń.
Nie było doskonale, ale dni mijały spokojnie.
Kiedy tak żyłem samotnie czasami miałem ochotę...
..nazwać samego siebie głupkiem.

Offline

 

#18 2009-05-05 20:12:22

Aoi Saint-Clair

Ganin

Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 204
zdolność: Zatrzymywanie czasu

Re: Promenada

Na początku zdziwiła się nieco i trwała w bezruchu, dając mu się tulić. Potem objęła go lekko i poklepała po plecach
-Dobrze, nie będę - obiecała uroczyście.
To, że był nauczycielem powietrza było bardzo przydatne, szczególnie teraz. Przestała trząść się z zimna, nareszcie!
-No i jest ciepło - zauważyła pogodnie. Cieszyła się z takiego obrotu sprawy, jednak trzeba było wracać na ziemię. Bo ona dalej nie wiedziała "na czym stoi".
-To chyba dziewczynka - zauważyła więc - Tak przynajmniej twierdzi lekarz.

Ostatnio edytowany przez Aoi Saint-Clair (2009-05-05 20:13:09)


She´s a dancer on the glass, that´s broken like her past...
http://i97.photobucket.com/albums/l238/ChemiaSmierci/av-466.gif
With the music in her heart, she is breaking every ice...

Offline

 

#19 2009-05-29 15:30:50

Sean Patric Simons

Sensei

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 324
zdolność: Wpływanie na uczucia innych
data urodzenia: 11 grudzień

Re: Promenada

Spojrzał na nią i uśmiechnął się promiennie, tak jak miał w zwyczaju.
- Na pewno będzie tak śliczna jak ty - powiedział dziecinnie jakby zapomniał zupełnie o jakimkolwiek dystansie w stosunku do niej.
Simo miał swój świat i swoje kredki, ale to była jedna z jego zalet. Z resztą mało osób potrafi zupełnie spontanicznie powiedzieć drugiej osobie, że jest "śliczna", a on to właśnie powiedział Aoi, mimo, że nie mówił bezpośrednio o niej.


Nie wiedziałem nawet czym jest przyjaźń.
Nie było doskonale, ale dni mijały spokojnie.
Kiedy tak żyłem samotnie czasami miałem ochotę...
..nazwać samego siebie głupkiem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsst club wynajem autobusów Piła